Lukuvuonna 2016-2017 kirjoilla olleet opiskelijat (tilanne 27.5.2017)
T1A Ryhmänohjaaja Liseli Dahlström
Bister Sakari
Ceder Tuomas
Eade Jonni
Forstedt Carla
Hako Aino
Halm Nanja
Halme Jutta
Harjukoski Veeti
Heroja Lauri
Kari Helmi
Karppinen Anniina
Ketola Laura
Malvikko Lassi
Manninen Aino
Martikainen Kaisa
Mehiläinen Regina
Motturi Sofia
Määttä Kaisa
Nieminen Oona
Niinimäki Sara
Nylund Emma
Pekkala Venla
Pessi Sara
Raunio Pinja
Rintala Veera
Savumaa Kiia
Schroderus Sini
Suontama Regina
Surakka Milla
Syväranta Saara
Tähtinen Lotta
Verkkapuro Heta
Vierimaa Anni
+2 opiskelijaa
T1B Ryhmänohjaaja Emilia Lahti
Akkala Aarni
Asikainen Patrick
Gumér Aati
Haikka Elina
Halme Iida
Halttunen Annalena
Hartikainen Emma
Heinonen Tommi
Helander Iina
Honkaharju Ella
Hovén Tuomas
Huuhtanen Tiia
Häme Joonatan
Jokinen Sini
Jumaa Nuura
Juselius Leevi
Jäntti Melina
Jäppinen Riikka
Kaartinen Julia
Kaislavuo Julius
Karvonen Petja
Kautto Daniel
Kettunen Elina
Knuuttila Reetta
Kortesaari Aleksi
Kosola Milla
Kozmin Niko
Kurhinen Lauri
+6 opiskelijaa
T1C Ryhmänohjaaja Mika Kolamo
Lallo Iiro
Lehti Tuomo
Liuksiala Vilma
Mannermaa Terhi
Mattila Justiina
Meronen Arttu
Monteiro Susanna
Mustonen Janne
Mäntylä Anni
Nihtinen Auri
Nisonen Tuukka
Nummela Alexandra
Ojanen Nico
Pajunen Alisa
Paljärvi Pihla
Palo Leevi
Parviainen Heidi
Pasanen Emma
Paukkola Niko
Pellennec Gwendal
Peltola Pekka
Peräniemi Ida
Pesonen Kasperi
Piipponen Katariina
Pispa Eelis
Pitkänen Sofia
Protasov Maxim
Pykilä Nea
Suhonen Saku
+5 opiskelijaa
T1D Ryhmänohjaaja Satu Juuti
Päärilä Peetu
Rantanen Anni
Rinkinen Veeti
Rui Valtteri
Rundgren Nelly
Ruotanen Sebastian
Ruotsalainen Roosa
Salas Ella
Salmela Ida
Salmi Kaisa
Salokangas Julius
Shukri Razaki Azila
Simola Ville
Sinkkonen Juho
Snicker Mimmi
St Louis Sofia
Suokas Eetu
Tiira Anna
Tuokko Veeti
Turunen Tapio
Vashko Iida
Vesanen Juuso
Vihervuori Arttu
Vilen Elina
Viljaranta Aada
Vänni Erik
Wallenius Nea
Ylikoski Jenni
Ylä-Jääski Tuomas
+4 opiskelijaa
T2A Ryhmänohjaaja Anna-Elina Tikkanen
Anttalainen Emma-Sofia
Asikainen Dani-Christer
Engström Mattias
Heikkilä Veera
Hiljanen Sara
Hurme Olli
Ihalainen Erika
Isojunno Alisa
Kaipainen Sonja
Kivistö Riku
Knuuttila Suman
Koskenheimo Anna
Kukkula Atte
Lehtinen Sini
Marjamaa Topias
Mikkelsson Viljam
Mäkinen Iida
Määttänen Henna
Mölsä Teemu
Nieminen Neea
Nietosvuori Helmi
Nikkilä Tia
Palkio Emilia
Paronen Aaron
Pänkäläinen Lauri
Reponen Paolo
Rönkkönen Rebekka
Saarinen Sanni
Sinisalo Konsta
Sunnari Oona
Tikkanen Onni
Tilk Margaret
Vepsäläinen Otto
Visuri Kati
T2B Ryhmänohjaaja Sanna Turunen
Airamo Pinja
Ben Lulu Leo
Birioukova Liisa
Blåberg Henriikka
Dahlström Charlotta
Halme Isa
Heinonen Alex
Hepokangas Tia
Hippeläinen Toni
Hoviniemi Angelica
Ilmivalta Ellinoora
Juhola Topi
Kangasmäki Kalle
Koskinen Olli
Koukonen Patrik
Kärpälä Pinja
Laitinen Säde
Lehtovirta Petra
Niemi Nadja
Nykänen Elmo
Ruhanen Inka
Saarinen Eero
Saarnio Marianna
Turunen Henriikka
Viljamaa Roosa
Virtanen Laura
T2C Ryhmänohjaaja Ulpu Korkeamäki
Ansio Elina
Dahlström Laura
Hakanen Aleksi
Hakomäki Joonatan
Kuokkanen Tino
Lindevall Konsta
Melchy Aaro
Merisalo Ville
Mesimäki Isa
Miikkulainen Aaro
Missi Alex
Nurminen Nelli
Ojanen Stella
Paljärvi Pinja
Peltomaa Nelli
Pusa Lauri
Pynnönen Petteri
Pyykkö Sari
Riento Silja
Saastamoinen Marika
Sepänmaa Emma
Sukhotina Daria
Suominen Pauliina
Taylor Anna-Sophie
Tenhunen Ronja
Toktosunova Nazik
Vehola Annika
Vihervuori Valle
T2D Ryhmänohjaaja Terttu Simonen
Aho Julia
Aho Meri
Andersson Joni
Etuaho Annika
Gongalo Dmitry
Hiisku Elizaveta
Ikäläinen Saara
Jaakkola Jussi
Jussila Riikka
Kannonmaa Reea
Kettunen Neea
Kettunen Sanni
Koho Juuso
Kontiainen Mika
Koskimaa Eetu
Kovamäki Annika
Kukka Akseli
Lahenius Lassi
Liikamaa Oili
Lähteenmäki Lauri
Mazanikov Ivan
Mesimäki Miska
Raita Leevi
Sahlberg Muusa
Saikkonen Sanni
Salo Otto
Siitonen Elisa
Sinisalo Kukka-Maaria
Tarula Samuli
Virtanen Aleksina
Åman Miikka
+3 opiskelijaa
T3A Ryhmänohjaaja Petri Vuorinen
Aalto Roosa-Maria
Ahola-Huhta Emilia
Ervamaa Elias
Heino Toni
Heroja Arttu
Hynninen Samuli
Järvi Pilvi
Kettunen Helmi
Laitinen Sointu
Lanki Sofia
Luhtala Elina
Madekivi Roosa
Mahlamäki Susanna
Mengüs Selim
Miikki Ella
Mikkola Saara
Motturi Vilma
Mäkelä Riikka
Mäkäläinen Miika
Ojaranta Inka
Pahkala Annaliina
Pajunen Netta
Partanen Olga
Raekorpi Henna
Sallmén Johanna
Salmela Lumi
Serkelä Jemina
Suontama Jemina
Suorajärvi Emma
Tolppala Melina
Virtanen Valtteri
T3B Ryhmänohjaaja Timo Laitila
Aho Jere
Ahola Jasmin
Heikkilä Wasan
Heimlander Kiia
Huusko Viivi
Kilpilampi Kaisla
Kinnunen Leevi
Koivunen Atte
Kolehmainen Verneri
Kupari Ville
Mankila Inka
Mälkönen Sanni
Paakkari Pauliina
Pajula Sani
Peltola Annika
Piironen Elina
Sintonen Jenna
Susi Daniel
Särmäkari Kia
Taskinen Kaisa
Tillonen Eeli
Tuikkanen John
Veijalainen Viivi
Vuorikko Johanna
+1 opiskelija
T3C Ryhmänohjaaja Toni Koljonen
Aarnio Alex
Ahola Iiris
Babela Nelli
Hakamo Rebecca
Henell Minttu
Herranen Eveliina
Hiltunen Neea
Jokela Titta
Jokinen Niko
Jokiranta Suvi
Jutila Joonas
Kaukanen Tino
Kilpinen Jaakko
Korhonen Elvira
Kougappi Kirsti
Kujala Olli
Kuusela Otto
Lahti Joosua
Lehikoinen Jan
Lepistö Linda-Lotta
Malinen Lauri
Meriläinen Altti
Määttä Juuso
Nikkilä Joonatan
Nykänen Matias
Penkari Ville
Pohjonen Alma
Romantschuk Albert
Sommarberg Laura
T3D Ryhmänohjaaja Piritta Hietanen
Hätönen Emma
Katajisto Ilona
Ketonen Otto
Liski Aksel
Loponen Aleksi
Pellennec Iiris
Petlin Aada
Puranen Ilona
Rämö Milja
Rämö Susanna
Salo Anni
Tikka Niina
Veijalainen Laura
Wessman Emilia
Ylikoski Juuso
T3E Ryhmänohjaaja Kirsi Saarinen
Alatupa Roope
Ekholm Sonja
Haara Lotta
Hietala Mikko
Hokkanen Iina
Kiljala Minorka
Kivelä Anna
Kyyhkynen Sonja
Lemmetyinen Laura
Luukka Oliver
Marttunen Moona
Norri Isa
Palomäki Santeri
Ripatti Markus
Tolvanen Hande
Tommola Julia
Tulokas Helmi
Vanhala Markus
Vesaaja Anni
T4A Ryhmänohjaaja Asta Kotiaho
Aro Anna
Heikkilä Leevi
Pynnönen Susanna
Rehn Ulriikka
Salomaa Niklas
Tervo Niko
Töyrälä Tiia
Valo Waltteri
+1 opiskelija
Kuluneena lukuvuonna neljä opiskelijaamme oli vaihdossa ulkomailla.
Vuosikertomus2016-20178.6.2017